Reference

Řekli nám svůj názor

Názory našich pacientů

Motyčková Ludmila, Pardubice, CZ

Vážený pane doktore,
začátkem léta jsem navštívila MUDr. Chaloupku s bolestmi kolen, se kterou mi nikdo nemohl pomoci a podle vyjádření asi tří ortopedů jsem měla trpělivě s bolestmi čekat na výměnu kloubů. Jak jednoduché se mi zdálo řešení, které mi pan doktor Chaloupka nabídl. Je to pro mne zázrak, kolena fungují a hlavně nebolí. Navíc pan doktor svým lidským přístupem léčí hned mezi dveřmi. Je velká škoda, že běžný lékař nedokáže nebo nechce poradit a doporučit ještě jiné možnosti léčby. Každý se musí pídit sám a bohužel ne každý si dokáže tyto možnosti najít. Díky moc za Vaši práci, jsem spokojený člověk.

Motyčková Ludmila
Pardubice
 


Z. K., Benešov u Prahy, CZ

Žena 62 let, léčena několik let pro artrózu kolenního kloubu II.-III. stupně, zhoršování obtíží, klidové a noční bolesti, opakované obstřiky, lázeňská léčba, rehabilitace, vždy jen s přechodným efektem. V květnu tohoto roku provedeno ošetření kloubu 5x aplikací aktivovaných trombocytů (ACP) na našem pracovišti, po 3. aplikaci ústup noční bolesti, pacientka vysadila analgetika, zlepšení stavu, zvýšení rozsahu pohybu, celkově velmi spokojená, efekt přetrvává dosud


K. V., Hradec Králové, CZ

Muž 47 let, s oboustrannou artrózou základního kloubu palce nohy II. st. (MTP kloub), následek sportovní aktivity v mládí (fotbal), vzhledem k bolestem a omezení hybnosti doporučena operační léčba, tu však pacient z pracovních důvodů prozatím nechtěl akceptovat, proto zvolil metodu ACP, provedeno ošetření obou kloubů 5x aplikací aktivovaných trombocytů (ACP) na našem pracovišti,
došlo k úplnému ústupu bolestivosti cca po 3 měsících, nyní mírná bolestivost po větší zátěži, ke zlepšení rozsahu pohybu vzhledem k charakteru onemocnění nedošlo.


P. T., Pardubice, CZ

Žena 40 let, delší dobu trvající bolesti levého kyčelního kloubu, mírné omezení hybnosti, obtíže po zátěži, stále sportovně aktivní, po konzultaci provedeno ošetření kloubu 5x aplikací aktivovaných trombocytů (ACP) na našem pracovišti, již během aplikace pocítila ústup bolestivosti a zlepšení hybnosti, klidové bolesti již nemá.


M. N., Pardubice, CZ

Žena 52 let, dlouhodobě léčena současně pro laterální epikondylitidu (tenisový loket) a poúrazovou artrozu levého loketního kloubu III. stupně, trpěla bolestmi a poměrně značným omezením hybnosti, dosud ošetřována běžnými dostupnými prostředky (analgetika, obstřiky úponu i kloubu, rehabilitace), po lécích však prodělala vředovou chorobu žaludku. Po důkladném vyšetření a zvážení možnosti další léčby bylo provedeno ošetření bolestivého úponu a postiženého kloubu současně metodou ACP na naší ambulanci. Po opakované aplikací aktivovaných trombocytů současně k postiženému svalovému úponu a nitrokloubně (3x úpon, 5x kloub) došlo k překvapivému efektu nejenom výrazné snížení bolesti, ale dokonce i zlepšení rozsahu pohybu cca o 30 %, což pacientka kvitovala velice pozitivně.


Z. H., Poznaň, PL

38 letý muž pracující nyní v České republice se dozvěděl o nové metodě léčby z tisku a navštívil naše pracoviště. Po klinickém vyšetření a kontrolním RTG byla zkonstatována počínající oboustranná artroza kyčelních kloubů. Pacient měl obtíže po zátěži a především se změnami počasí. Omezení hybnosti prozatím neměl. Vzhledem k počínajícímu nálezu doporučeno a provedeno ošetření nejprve pravého kyčelního kloubu metodou ACP (5x aplikací aktivovaných trombocytů), došlo k výraznému zlepšení, snížení bolestivosti a prodloužení doby zátěže bez bolesti a tak se pacient rozhodl po 3 měsících k ošetření i druhého kyčelního kloubu.


J.B., Hradec Králové, CZ

Dobrý den,
zasílám laickou zprávu o výsledku červnové ACP léčby:
- pohyblivost levého kolena se nezhoršuje
- přes den necítím bolest – spíše se objevuje v noci
- hybnost kloubu poměrně bezbolestná až do krajních poloh
- při celodenním pohybu a zátěži břemeny většinou bezbolestivé…

S díky a pozdravem J.B., 1947
Hradec Králové


MUDr. A.K., CZ

Vážený pane doktore,
chtěla bych Vás informovat o výsledku  terapie  ACP metodou pro arthrosu II st. kyčelního kloubu. Terapii  jsem u Vás absolvovala v listopadu-prosinci 2010. Poté jsem si ještě nechala aplikovat 3x inj. kys. hyaluronové do kyčelního kloubu.  Do té doby jsem měla obtíže ještě snesitelné, ale stále častější. Absolvovala jsem dříve opakovaná ortopedická vyšetření, většinou s výsledkem hrozby nebo hned návrhu operace totální endoprotézy kyčelního kloubu. Již po druhé aplikaci se obtíže výrazně zmenšily, po ukončení terapie jsem bez obtíží. Nemám bolesti při chůzi, běhu, nemám bolesti v noci. Pouze při změně počasí pociťuji  mírnou bolest,  která mi ale naprosto nevadí. Teď v zimě jezdím pravidelně na rotopedu hodinu denně a  jsem bez obtíží. Jediné, čemu se vyhýbám je dlouhá chůze, chůze do kopce, nošení těžkých břemen a enormního zatěžování. Podvědomě si kyčel chráním proti nadměrnému přetěžování.  
Jsem lékař a i když jsem této metodě věřila hned po prostudování jejího principu, ověřila jsem si ji na sobě a musím Vám vřele poděkovat. Vylepšil jste mi kvalitu života na úrověň zdravého člověka. 
Děkuji. MUDr. A.K.


K.K. Kolín, CZ

Vážený pane doktore,
podstoupila jsem u Vás v Pardubicích ACP léčbu obou kyčlí. Léčbu jsem ukončila 5.12.2011, uplynulo 6 měsíců a já jsem bez bolestí a obtíží a to díky Vám. Ještě jednou děkuji.
Hezký den. K.K. Kolín

Váše zdraví začíná u nás!

Pro více informací volejte +420 495 269 768 nebo nám napište: